.: Domů :: Vyhledej :: Aktualizace :.
 
Menu
  
O nás Editace
Počasí
Kamery
Můj internet
Proč nejsem připojen přes síť TTNET ? :-)
Moje ip 34.201.11.222
Dostupnost
Jsme členy
Monitoring

počet přístupů: 890912
(z toho dnes 14)
On-line: 2

 

      Jsme poskytovatelé internetu, kteří již od roku 1997 provozují své internetové služby. Zpočátku jsme byli zaměřeni na źamberecko a okolí. Dnes však již naše služby výrazně přesahují hranice královehradeckého a pardubického kraje.
 
      Vznik bezdrátové sítě pod názvem TT NET se datuje do roku 1999, kdy jsme vlastní připojení našich zákazníků realizovali na datové lince o kapacitě 64 kbit/sec prostřednictvím jednoho routeru a modemového pole pro připojení Dial-UP. V této době jsme se rozhodli pro technologii datových spojů a hraničních routerů, kterou v té době prakticky nikdo v ČR neprovozoval a začali jsme ji označovat bezdrátovým internetem TT NET. Zakladatelé tohoto bezdrátového internetu byly v té době dvě firmy a to THSOFT a TYHAN. V krátké době se do sítě přidali další firmy a sít se do roka rozrostla na více než 10 firem.
 
      Spojením aktivit těchto firem a vytvořením společných technických řešení jsme získali náskok před konkurencí a síť TT NET se stala synonymem levného a rychlého připojení na síť Internet. Vytvořili jsme cenově zajímavé tarify, které vytrvali i v době nástupu ADSL na český trh. Tyto tarify každoročně navyšujeme co do rychlosti připojení za prakticky stejné ceny pro zákazníky. V poslední době síť TT NET zavedla moderní připojení pomocí optického vlákna a řadu dalších služeb například výhodnou telefonii VoIP.
 
      Síť se pod hlavičkou TT NET transformovala na společnost s.r.o., které zajišťuje veškeré důležité páteřní služby pro své dealery. Tito dealeři pak realizují vlastní dopravu internetu pro koncové zákazníky včetně servisu.
 
      V rámci sítě bylo vyvinuto několik nových technologíí, například:
·         vlastní verze Linux wireless routeru (WLRP) s funkcemi pro mikrovlnná spojení, routing, firewalling a další, která umožňuje levné a bezpečné koncové řešení pro připojení počítačů a sítí LAN.
·         vlastní billingový a software LOG pro měření dat a kompletní správu uživatelů. Vyžívá technologie SQL server a umožnuje ON-LINE diagnostiku každého pripojeného uživatele v návaznosti na další systémy (SQL, WLRP, Linux, C++, PHP)
·         výroba antén pro pásma 2.4, 5.8, 10 GHz
 
      Síť TTNET a její dealeři již vybudovala přes 1000 vysílačů bezdrátového signálů v oblasti Východních Čech a okolí. Tyto vysílače najdete na mapě pokrytí.

Linux distribution Dodávky SW řešení
      antén pro 2,4GHz a 5,8GHz
      Linuxových řešení Alvarion offers premier wireless broadband solutions
Ubiquiti networks A networking-centric
      micro-distribution
      of Linux SQL server Firebird

 
© Všechna práva vyhrazena TTNET s.r.o. 2021, design TH SOFT 2009-21
   
created by Jiří Trojan 01/2009