.: Domů :: Vyhledej :: Aktualizace :.
 
Menu
  
Připojení na internet Editace
Počasí
Kamery
Můj internet
Proč nejsem připojen přes síť TTNET ? :-)
Moje ip 34.201.11.222
Dostupnost
Jsme členy
Monitoring

počet přístupů: 890912
(z toho dnes 14)
On-line: 2

 

      Předmětem naší činnosti je především údržba rozsáhlé sítě a velkoobchodní prodej internetu pro naše partnery kteří provozují koncové připojení. Dále pak služby informačních serverů, správy linuxových serverů, poskytování hostingových a síťových služeb.

      Připojení na internet provozujeme prostřednictvím partnerů bezdrátově, pomocí optických rozvodů a sítí LAN.

Bezdrátové připojení

     Standardní montážní sada se skládá z přijímací antény, bezdrátového zařízení, koaxiálního kabelu a UTP kabelu k připojení k PC. Cena vzhledem k použitému materiálu se může lišit. Standardně se cena připojení pohybuje kolem 2500Kč s DPH u zařízení 2,4 GHz a kolem 3500 Kč s DPH u zařízení 5,4-5,8 GHz. Přesnou cenu vám sdělí technik našich partnerů ještě před započetím práce. Samotná montáž trvá cca 1,5 - 2 hodiny a je ZDARMA. Po připojení zůstává bezdrátový set ve vašem vlastnictví.

     Pro připojení je důležitá přímá viditelnost na přípojný bod. Stromy a jiné překážky bránící přímé viditelnosti se mohou snížit kvalitu poskytované služby.

     Poznámka: Bezdrátovým připojením se rozumí spoj pomocí mikrovln mezi Vámi a přípojným bodem. Nerozumí se tím např. bezdrátové rozvedení wifi internetu po bytě či domácnosti. Pokud byste měli zájem o tento druh služby, je třeba dokoupit bezdrátové zařízení (Access Point) které bude vysílat.

Připojení optikou a LAN

     V místech kde má síť TTNET nebo některý z našich partnerů rozvod pomocí optických kabelů nebo LAN bude vám přednostně nabídnuto toto připojení. Jedná se kvalitativně lepší připojení než pomocí technologie 2,4 GHz. Pro tento druh připojení nabízíme nové MULTI ASDL tarify (viz. níže). Poplatek za připojení pomocí LAN a optiky je zpravidla nižší a je závislý na vlastníkovi rozvodů (např. panelový dům nebo poskytovatel).

Tarify

     Mezi nejžádanější služby patří služby ASDL. Jsou to služby, které Vám nabídnou neomezené objemy stažených dat.

     V soucašné době zavádíme revoluční MULTI ASDL tarify kde si zákazník sám volí rychlost připojení. Jedná se o tarify určené pouze pro vysokorychlostní připojení a je tedy nutné mít přenosové zařízení v pásmu 5,4-5,8 GHz případně optiku nebo LAN připojení. U těchto tarifů se uplatňují podstatně vyšší nebo žádné hodnoty FUP.

     ASDL linky se řídí pravidly pro řízení internetového provozu - Fair User Policy. Tato pravidla zajišťují dobrou dostupnost služby pro všechny uživatele. Fair User Policy (FUP) je běžným technickým opatřením poskytovatelů internetových služeb. Při přenášení nepřiměřeně velkého množství dat během posledních 24 hod. bude rychlost přenosu danému uživateli dočasně snížena. Opětovné zvýšení rychlosti probíhá po 5 minutových intervalech, vždy když uživateli klesne objem dat pod uvedenou hodnotu. ASDL linka používá unikátní algoritmus sítě TTNET kdy se mění dynamicky agregace pokud uživatel dosáhne za posledních 24 hod určitého zlomového bodu stažených MB. Tento výpočet udržuje co nejvyšší rychlost připojení bez omezení ostatních uživatelů. Dále nabízíme službu "baťoch", která automaticky na sdílených linkách umožňuje využít i nevyčerpané FUP z předchozích dnů.

 

     Zdarma dostanete k Vašemu připojení E-mailovou schránku pro elektronickou komunikaci.
 

 
© Všechna práva vyhrazena TTNET s.r.o. 2021, design TH SOFT 2009-21
   
created by Jiří Trojan 01/2009